Wie doet wat in De Buitenpepers? Hier staan alle actuele contactgegevens…

Om de contacten tussen bewoners te versterken vind je hieronder alle contactgegevens van alle werkgroepen en verenigingen in onze buurt. Vanwege de Privacywet zijn alle contactpersonen gevraagd of zij akkoord gaan met de publicatie van hun gegevens. De gegevens zijn vermeld met ieders toestemming.

Begeleidingscommissie MFE Rompertstaete (Novadic Kentron), Mieke Christophe, me.christophe@tiscali.nl

Bewonersgroep Buitenpepershof, Derde Buitenpepers en Buitenpepersdreef, Frans van Hattum, buitenpepershof@gmail.com

Bewonersgroep Energietransitie De Buitenpepers en Werkgroep Woningisolatie, Anine Vloedgraven, tel. 06-30254862, energiegroepbuitenpepers@gmail.com

Gabor Martens, gabor.martens@farent.nl, (ondersteuning straataanpak woningisolatie)

Sociale Buitenpepers app en Bewonersplatform De Buitenpepers, Siegfried Willems, Ken Yau en Elise Quant peperplatform@gmail.com

Bewonersvereniging Vijfde en Zesde Buitenpepers (huurdersvereniging), Jan van Droogenbroek, bewoners56@gmail.com

‘Bij Annie op de koffie’ en gespreksavonden, Annie Heesters, a.heesters@home.nl, Buitenpepersdreef 240.

BuurtApp Zevende Buitenpepers, Hans van de Rijt, jwpvdryt@planet.nl, tel. 06-28203565, tel. 073-6411999.

Elektrische deelauto’s ‘De Mobiele Brigade’, Jaap Klink, jaap@broed.nu

Facebookpagina De Buitenpepers, Gabbie van der Kroef, tel. 06-40239581, gabbievanderkroef@hotmail.com

Gierzwaluwen in De Buitenpepers, Ferd Sauter en Jan van den Elshout, gierzwaluw.bp@gmail.com

Halloweenoptocht, Kim White, buitenpepershalloween@gmail.com

Kontaktgroep Vereniging De Buitenpepers, (schoonmaakacties, Koningsdag, Sinterklaasoptocht, subsidieaanvragen Wijk- en Dorpsbudget), Adriana Hernández, Vijfde Buitenpepers 19, debuitenpepers@gmail.com

Initiatiefgroep Buurttop – De toekomst van onze buurt, Siegfried Willems, swillems@gmail.com

PeperOLympiade (voorbereidingsgroep voor deze spelactiviteit voor kinderen), Marian Smeelen, peperolympiade@gmail.com

Projectleider Aardgasvrije buurten Gemeente, Luc Pellis, l.pellis@s-hertogenbosch.nl 

Redactie en advertenties Peperpraat, Gabbie van der Kroef, tel. 06-40239581, gabbievanderkroef@hotmail.com

Rommelmarkt in De Buitenpepers, Wil je meedoen in de voorbereiding met andere buurtbewoners? Kim White, buitenpepersrommelt@gmail.com

Rubriek ‘Binnenkijken in De Buitenpepers’, (artikelenreeks in de Peperpraat), Sanne Sanders, sannesanders@hotmail.com

Rubriek ‘Peperprofessionals’ (artikelenreeks Peperpraat), Caroline Timmermans, carolinetimmermans@ziggo.nl

Vereniging van Eigenaren VvE Flats Buitenpepersdreef, Johan Strang, johan@vantulden.eu

Vereniging van de Eigenaren VvE Vier op Dreef, Vierde Buitenpepers en Buitenpepersdreef, Siegfried Willems, swillems@home.nl

VvE Vereniging Mandelig Eigendom Buitenpepers, VMEB, 28 huizen met even nummers van Buitenpepersdreef 158-188 en Derde Buitenpepers 20-42, Jan van den Elshout, vmebuitenpepers@gmail.com

Website Buitenpepers.nl – beheer van de website, Bart van Dijck, bart@gufp.nl 

Werkgroep Energiestrategie (onderzoek alternatieven aardgas), Machteld Terlingen, machteld.terlingen@gmail.com

Werkgroep Heinistuin, Machteld Terlingen, natuurgebiedheinis@gmail.com

Werkgroep Natuur op Noord, Maurits Tax, natuurwerkgroepnoord@gmail.com 

Werkgroep Speeltuin Vierde Buitenpepers, Mirjam Alders, speeltuinbuitenpepers@gmail.com

Wijkmanager voor de wijk Noord, Ronnie van Gaal, tel. 06-55190462, r.vangaal@s-hertogenbosch.nl

Wine-and-dine Buurtdiner De Buitenpepers, Siegfried Willems, Elise Quant en Philip Hoek, winedinebuitenpepers@gmail.com