Wie doet wat in De Buitenpepers? Hier staan alle contactgegevens!

Om de contacten tussen bewoners te versterken vind je op deze pagina alle contactgegevens van alle werkgroepen en verenigingen in onze buurt. Vanwege de Privacywet zijn alle contactpersonen gevraagd of zij akkoord gaan met de publicatie van hun gegevens. De gegevens zijn vermeld met ieders toestemming.

Begeleidingscommissie MFE – Rompertstaete (Novadic Kentron) 

Mieke Christophe, me.christophe@tiscali.nl

Bewonersgroep Buitenpepershof Derde Buitenpepers en Buitenpepersdreef

Frans van Hattum, buitenpepershof@gmail.com

Bewonersgroep Energietransitie De Buitenpepers                                   

Anine Vloedgraven, tel. 06-30254862 energiegroepbuitenpepers@gmail.com 

Sociale Buitenpepers app en Bewonersplatform De Buitenpepers voor (bijna) alle buurtactiviteiten

Siegfried Willems, Ken Yau en Elise Quant peperplatform@gmail.com 

Bewonersvereniging Vijfde en Zesde Buitenpepers (huurdersvereniging)

Jan Droogenbroek, bewoners56@gmail.com

‘Bij Annie op de koffie’

Annie Heesters, a.heesters@home.nl Buitenpepersdreef 240

BuurtApp Zevende Buitenpepers

Hans van de Rijt, jwpvdryt@planet.nl tel. 06-28203565, tel. 073-6411999

Contactgroep Vereniging De  Buitenpepers (schoonmaakacties, Koningsdag, Sinterklaasoptocht) 

Adriana Hernández, Vijfde Buitenpepers 19, debuitenpepers@gmail.com

Elektrische deelauto’s ‘De Mobiele Brigade’

Jaap Klink, jaap@broed.nu 

Facebookpagina Peperpraat

Gabbie van der Kroef, tel. 06-40239581 gabbievanderkroef@hotmail.com

Farent Welzijnsorganisatie (ondersteuning straataanpak woningisolatie)

Gabor Martens, gabor.martens@farent.nl 

Formule 1 Kinderactiviteit

Ken Yau, kenlisa@hotmail.com   

Gierzwaluwen in De Buitenpepers

Ferd Sauter en Jan van den Elshout, gierzwaluw.bp@gmail.com 

Projectleider aardgasvrije buurten

Luc Pellis, l.pellis@s-hertogenbosch.nl  

Redactie en advertenties Peperpraat

Gabbie van der Kroef, tel. 06-40239581 gabbievanderkroef@hotmail.com

Rubriek ‘Binnenkijken in De Buitenpepers’ (artikelenreeks in de Peperpraat) 

Sanne Sanders, sannesanders@hotmail.com 

Rubriek ‘Peperprofessionals (artikelenreeks in de Peperpraat) 

Caroline Timmermans, carolinetimmermans@ziggo.nl 

VvE Flats Buitenpepersdreef

Johan Strang, johan@vantulden.eu 

VvE Vier op Dreef Vierde Buitenpepers en Buitenpepersdreef

Siegfried Willems, swillems@home.nl 

VvE Vereniging Mandelig Eigendom Buitenpepers, VMEB 28 huizen met even nummers van Buitenpepersdreef 158-188 en Derde Buitenpepers 20-42,

Jan van den Elshout, vmebuitenpepers@gmail.com

Website debuitenpepers.nl – beheer van de website

Bart van Dijck, bart@gufp.nl  

Werkgroep Energiestrategie (onderzoek alternatieven aardgas)

Machteld Terlingen, machteld.terlingen@gmail.com

Werkgroep Heinistuin

Machteld Terlingen, machteld.terlingen@gmail.com 

Werkgroep Natuur op Noord

Maurits Tax, natuurwerkgroepnoord@gmail.com  

Werkgroep Speeltuin Vierde Buitenpepers

Mirjam Alders, speeltuinbuitenpepers@gmail.com

Wijkmanager wijk Noord

Ronnie van Gaal, tel. 06-55190462 r.vangaal@s-hertogenbosch.nl